Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Finansowanie - leasing samochodów

Carefleet to sprawdzony partner w finansowaniu pojazdów dla firm i przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Finansowanie floty samochodowej to niezwykle korzystne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa planującego wzbogacenie swojej firmy o sprawną i niezawodną bazę pojazdów. Nasza oferta leasingowa obejmuje leasing operacyjny, leasing finansowy, a także leasing zwrotny samochodów.

Proponujemy leasing aut osobowych na z góry określony czas użytkowania, jak i określony przebieg kilometrów w zamian za stałą miesięczną opłatę. Dzięki temu zyskują Państwo jasność w kwestii wydatków na flotę samochodową, co znacznie ułatwia planowanie budżetu oraz gwarantuje płynność finansową przedsiębiorstwa. Doradzamy również w kwestii odsprzedaży pojazdów poleasingowych.
W Carefleet stawiamy na profesjonalizm. Nasi eksperci pomogą Państwu:

  • Dobrać odpowiednią markę pojazdów – współpracujemy ze wszystkimi dostawcami samochodów na ryku polskim.

  • Wybrać najatrakcyjniejszą formę zakupu – Carefleet jest czwartą co do wielkości firmą na polskim rynku flotowym (zrzeszonych w PZWLP). Dzięki naszej pozycji i doświadczeniu mamy większe możliwości negocjowania atrakcyjnych rabatów.

  • Zająć się wszelkimi formalnościami związanymi z nabyciem samochodów, rejestracją oraz administrowaniem gotową bazą pojazdów. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, wspólnie dobierzemy najwłaściwszą dla Państwa opcję oferty.

Leasing samochodu z Carefleet po prostu się opłaca!