Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Full Service Leasing 

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wynajem długoterminowy samochodów z usługą Full Service Leasing. Wybierając tę formę finansowania, Leasingobiorca nie płaci całej wartości pojazdu, jak to jest w przypadku tradycyjnego leasingu. Pokrywa jedynie koszty użytkowania samochodu oraz skalkulowany przez specjalistów koszt zużycia pojazdu w danym okresie czasu. 

Firma, która zdecyduje się na wynajem długoterminowy samochodu z Full Service Leasing w Carefleet ma zagwarantowane m.in.:

  • Pakiet usług serwisowych: serwis techniczny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz sezonowa wymiana i przechowywanie opon, karty paliwowe, door to door.

  • Ubezpieczenie wynajętej floty samochodów, czyli AC/OC/NNW/KR. Zajmujemy się monitoringiem technicznym i merytorycznym przebiegu zgłoszenia i likwidacji szkody. Posiadamy bezpośredni dostęp do systemów firm ubezpieczeniowych, dzięki temu możemy śledzić na bieżąco status szkody.

  • Pomoc przy likwidacji uszkodzeń pojazdów, wspólpracujące z nami serwisy blacharsko-lakiernicze wyspecjalizowane są w obsłudze flot. Zapewnia to płynną i kompleksową naprawę, która obejmuje również zagwarantowanie Klientowi samochodów zastępczych.