Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Historia

Systematyczny rozwój

Na polskim rynku usług Car Fleet Management funkcjonujemy już od 2004 roku. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie zarówno prywatnych przedsiębiorców, jak też instytucji z sektora administracji państwowej. Realizujemy kontrakty dla firm: Avon, Alior Bank, Castrol,  Auchan, a także dla Ministerstwa Skarbu Państwa oraz Polskiego Związku Narciarskiego.
Dzięki systematycznemu rozwojowi trafiliśmy do czołówki najlepszych firm z branży zarządzania flotą pojazdów zrzeszonych w Polskim Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Konsekwentny rozwój firmy Carefleet jest możliwy dzięki przynależności do Grupy Crédit Agricole, która gwarantuje zarówno stabilność finansową, jak i zaplecze w jednym z największych banków.

Specjaliści z pasją

Dokładamy wszelkich starań, by rozszerzać grono naszych rzetelnych pracowników, współpracowników i partnerów biznesowych skupionych wokół Carefleet. Wierzymy, że zgrany zespół specjalistów to podstawa rozwoju firmy.
W Carefleet pracują pasjonaci, którzy od wielu lat poświęcają się motoryzacji. Zarządzający firmą dokładają wszelkich starań, by kadra na bieżąco podnosiła swoje kwalifikacje, gwarantując szkolenia z zakresu motoryzacji, zarządzania flotą pojazdów, obsługi klienta i finansów.

Jesteśmy w całej Polsce

Biura firmy Carefleet znajdują się w największych miastach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Katowicach. Współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i z dużymi firmami z całej Polski.
Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć, w jakim obszarze zarządzania flotą pojazdów możemy pomóc, zapraszamy do działu Kontakt.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.