Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Leasing Finansowy

Finansowanie floty samochodów oparte na leasingu finansowym to idealne rozwiązanie dla małych i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na korzystaniu z pojazdów bez żadnych ograniczeń.

Leasing finansowy pojazdów w Carefleet pozwala z jednej strony na zakup pojazdów na bardzo atrakcyjnych warunkach, a z drugiej jest sprawdzonym narzędziem finansowania inwestycji. W przeciwieństwie do leasingu operacyjnego, w leasingu finansowym flota samochodowa znajduje się w ewidencji środków trwałych leasingobiorcy.

Jak wygląda współpraca z Carefleet w przypadku leasingu finansowego?

Na początku umowy leasingobiorca wpłaca podatek VAT (23%) od wartości pojazdu. Miesięczne raty leasingowe składają się z części kapitałowej oraz odsetkowej, stanowiącej koszty uzyskania przychodu leasingobiorcy. Umowa jest podpisywana na okres nie większy niż 60 miesięcy. W trakcie jej trwania prawa do pojazdu leżą po stronie Carefleet, natomiast wraz z ich wygaśnięciem przechodzą one automatycznie na leasingobiorcę.

Leasing finansowy floty samochodowej zapewnia:

  • Korzyści podatkowe dla leasingobiorcy.

  • Płynne finansowanie gwarantujące wzrost zdolności kredytowej.

  • Przeniesienie praw własnościowych floty na leasingobiorcę po zakończeniu umowy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Z przyjemnością dopasujemy naszą ofertę do potrzeb i oczekiwań Państwa firmy.