Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Leasing operacyjny samochodów osobowych

Leasing operacyjny umożliwia stworzenie bazy samochodowej bez nadwyrężania płynności finansowej przedsiębiorstwa. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami takiego rozwiązania.


Leasing operacyjny aut to jeden ze sposobów utworzenia floty samochodowej, który umożliwia zakup samochodów bez nadwyrężania budżetu przedsiębiorstwa. Dzięki temu reprezentowana przez Państwa firma utrzyma płynność finansową niezbędną do podejmowania ważnych inwestycji, a przy tym może cieszyć się niezawodnymi pojazdami koniecznymi do prowadzenia efektywnej działalności.
W ramach leasingu operacyjnego istnieje możliwość skorzystania z dwóch wariantów obsługi klienta:

  • Obsługa po kosztach ryczałtowych – w ramach stałej miesięcznej opłaty zapewniamy wszystkie usługi związane z obsługą techniczną pojazdu. Nasi Klienci nie muszą martwić się o administrację oraz kwestie związane z utrzymaniem pojazdu.

  • Obsługa po kosztach rzeczywistych – gwarantujemy pomoc w zarządzaniu obsługą serwisową floty Klienta. W ramach niewielkiego honorarium co miesiąc dokonujemy refakturowania kosztów obsługi technicznej. To idealny sposób na kontrolę wydatków przedsiębiorstwa.

Umowa leasingowa w przypadku leasingu operacyjnego trwa od minimum 24 (ok. 40% normatywnego okresu amortyzacji) do 60 miesięcy. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, pomożemy dobrać wysokość rat do możliwości Państwa firmy.
Wraz z zakończeniem umowy leasingowej z Carefleet istnieje możliwość zakupienia nowej floty lub odkupienia leasingowanych pojazdów. W obu przypadkach służymy radą i pomocą.

Leasing operacyjny samochodu osobowego z Carefleet po prostu się opłaca!