Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Leasing z serwisem

Jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i reprezentują firmę typu MŚP, dobrym rozwiązaniem finansowania floty będzie leasing z serwisem. Jest to dodatkowa usługa skierowana zarówno do klientów, którzy wybrali leasing operacyjny czy też leasing finansowy.

Dzięki ofercie leasingowej Carefleet mogą Państwo zdecydować się na leasing operacyjny lub leasing finansowy, a my uzupełnimy go dodatkowymi usługami.

Część serwisowa obejmuje zakres pełnej obsługi technicznej:

  • wymianę i przechowanie opon,

  • pomoc Assistance wraz z gwarantowaniem pojazdów zastępczych,

  • ubezpieczenie,

  • obsługę kart paliwowych

  • oraz inne usługi dodatkowe typu monitoring GPS.

Usługi serwisowe mogą być świadczone na zasadzie stałych, zryczałtowanych kosztów lub na zasadzie zarządzania rozliczanego kosztami rzeczywistych.

 

Obsługa po kosztach zryczałtowanych – w ramach stałej miesięcznej opłaty zapewniane są wszystkie usługi związane z normalną eksploatacją i obsługą techniczną pojazdu. Klienci nie muszą się martwić o kwestie związane z codziennym utrzymaniem stanu technicznego swojego auta. Doradcy z Carefleet monitorują zgłaszane usterki i w razie potrzeby kierują samochody do sprawdzonych, możliwie najdogodniej zlokalizowanych dla Klienta serwisów. Koszty napraw w tej opcji są po stronie Carefleet S.A.

 

Obsługa po kosztach rzeczywistych - gwarantuje pomoc w obsłudze serwisowej pojazdu. W ramach stałego miesięcznego wynagrodzenia Klient otrzymuje raz w miesiącu zbiorczą fakturę, za rzeczywiste koszty obsługi technicznej pojazdu.
Specjaliści z Działu Technicznego Carefleet czuwają natomiast nad zasadnością kosztów napraw sugerowanych przez warsztaty.

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego.