Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Misja i Strategia

Dbamy o biznes naszego Klienta

Rozwój przedsiębiorstwa wymaga precyzyjnych i skutecznych działań w każdym obszarze. Firma Carefleet wspiera swoich Klientów w zakresie zarządzania flotą pojazdów, oferując usługi z zakresu:

  • wynajmu długoterminowego samochodów

  • leasingu finansowego

  • leasingu operacyjnego

Wiemy, jak istotny jest sprawnie działający park samochodów, dlatego wspieramy naszych Klientów na każdym etapie zarządzania flotą pojazdów: począwszy od doradztwa w wyborze odpowiedniego samochodu poprzez zapewnianie najbardziej korzystnego czynszu za użytkowanie floty aż po całościową opiekę serwisową przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy elastyczni

Decydując się na współpracę z Carefleet w zakresie zarządzania flotą, najmu długoterminowego lub leasingu aut, mogą Państwo liczyć na szybką dostawę zamówionych samochodów. Jeśli okres oczekiwania okaże się zbyt długi, istnieje możliwość wynajmu samochodów przedkontraktowych. Tymczasowe pojazdy pozwalają na swobodne realizowanie planów biznesowych.
W Carefleet dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Jeśli w czasie trwania umowy dojdą Państwo do wniosku,  że umowa wymaga modyfikacji, dołożymy wszelkich starań, by jej założenia odpowiadały realnym potrzebom Państwa firmy.

Uczciwość przede wszystkim

Firma Carefleet została nagrodzona w 2011 roku Srebrnym Certyfikatem Solidna Firma. Doceniono nas za fachową i uczciwą współpracę z naszymi Klientami. Gramy fair na każdym etapie współpracy − czy to w zakresie zarządzania flotą pojazdów, leasingu finansowego, leasingu operacyjnego czy najmu długoterminowego pojazdów. Wierzymy, że tylko strategia oparta na uczciwości         i rzetelności może zbudować długotrwałe i owocne relacje biznesowe.

Potwierdzeniem naszego profesjonalnego podejścia do biznesu są również zdobyte wyróżnienia Diamenty Forbesa 2011 oraz kolejny, trzeci rok z rzędu - Gazele Biznesu 2010, 2011 i 2012.