Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Obsługa Techniczna

Leasing samochodów wiąże się z ich intensywną eksploatacją, a co za tym idzie − potrzebą częstych przeglądów i wymianą uszkodzonych części.

Carefleet gwarantuje profesjonalną obsługę techniczną samochodów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Samochody służbowe pokonują w ciągu miesiąca znacznie więcej kilometrów niż przeciętnie używane samochody prywatne. W związku z tym są dużo bardziej narażone na wzmożoną eksploatację i usterki. Dzięki współpracy z Carefleet każda nawet najmniejsza nieprawidłowość w działaniu samochodu zostanie natychmiast przekazana do serwisu i naprawiona.
Dysponujemy siecią sprawdzonych warsztatów oraz serwisów działających na terenie całego kraju. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wynajęta przez Państwa flota ma sprawnie pracować, a nie stać w serwisie. W przypadku długotrwałych napraw gwarantujemy samochód zastępczy. Dokładamy wszelkich starań, by obsługa techniczna pojazdów w Carefleet była na najwyższym poziomie.

W razie nagłych wypadków nasi konsultanci pomogą Państwu przejść przez wszystkie procedury związane ze zgłaszaniem usterki lub szkody oraz jej likwidacją.