Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Samochód dla branży medycznej

Finansowanie samochodów dla branży medycznej to najnowszy produkt w ofercie Carefleet S.A.

Produkt ten jest specjalnie przygotowany i dopasowany do możliwości oraz potrzeb lekarzy prowadzących działalność medyczną i weterynaryjną, farmaceutów, stomatologów, techników dentystycznych i optyków.

Najpopularniejsze formy finansowania:

Wynajem Długoterminowy (Leasing operacyjny) - to wygodny sposób, który umożliwia zakup samochodu bez nadwyrężania budżetu firmy. Dzięki temu prowadzona praktyka lekarska utrzyma płynność finansową niezbędną do podejmowania innych decyzji inwestycyjnych, korzystając jednocześnie z pojazdów, których parametry zostały skonfigurowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klienta.

Więcej w zakładce Leasing Operacyjny

Leasing (Leasing finansowy) - w tym przypadku finansowania samochodów, kosztem uzyskania przychodu po stronie leasingobiorcy jest część odsetkowa raty leasingu. Samochód objęty umową leasingu finansowego zostaje wprowadzony do ewidencji środków trwałych leasingobiorcy i na tej podstawie dokonuje on odpisów amortyzacyjnych.

Więcej w zakładce Leasing Finansowy

Leasing z serwisem - jest dodatkową usługą skierowaną zarówno do klientów, którzy wybrali leasing operacyjny czy też leasing finansowy. W tym wypadku część serwisowa obejmuje zakres pełnej obsługi technicznej. Usługi serwisowe mogą być świadczone na zasadzie stałych, zryczałtowanych kosztów lub na zasadzie zarządzania rozliczanego kosztami rzeczywistych.

Więcej w zakładce Leasing z Serwisem

Jakie są korzyści dla firmy medycznej współpracującej z Carefleet?

Współpraca z Carefleet to gwarancja profesjonalnej obsługi przez doświadczonych specjalistów, doradztwo w zakresie wyboru pojazdu oraz oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb praktyki lekarskiej.
Oferta skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą w branży medycznej, zainteresowanych zakupem jednego lub większej ilości pojazdów.
Do najważniejszych korzyści wynikających z długoterminowego wynajmu aut dla firm należy zaliczyć stałe koszty użytkowania samochodów oraz dostosowanie poziomu kosztów do stopnia wykorzystania pojazdów (ich przebiegu). Kolejnym plusem oferty jest pomoc i wsparcie dla użytkowników na drodze w przypadku awarii czy kolizji.
Koszty wynikające z korzystania z usług zawsze są kalkulowane indywidualnie i zależą od okresu umowy, deklarowanego przebiegu pojazdów, rodzaju finansowania.

Co zrobić aby skorzystać z oferty dla lekarzy?

Specjalnie dla tej grupy zawodowej przygotowaliśmy uproszczoną procedurę, a wymogi formalne ograniczyliśmy do minimum.

Minimum formalności:

Wymogi formalne ograniczają się do przedłożenia Oświadczenia o zarobkach/przychodach, dokumentów rejestrowych firmy oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość jak również dokument potwierdzający prawo wykonywania zawodu.

Decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu 24 godzin.

Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego.