Infolinia
sprzedażowa

+48 22 561 71 81

Centrum
obsługi kierowców

+48 71 3 777 555

Carefleet
Assistance 24h

+48 22 543 66 66

Autoryzacje napraw
w warsztatach

+48 71 3 750 750

Zarządzanie Flotą

Nie jesteś pewien jak skutecznie zarządzać flotą? Powierz to zadanie specjalistom! Dzięki Carefleet Car Managament zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Usługa Car Fleet Managament pozwala na przekazanie wszelkich obowiązków związanych z zarządzaniem flotą samochodową naszym ekspertom w dziedzinie zarządzania flotą. Oferujemy pomoc i doradztwo niezależnie od sposobu finansowania parku!
Opcja ta jest otwarta zarówno dla wynajmowanych parków samochodowych, jak i autofinansowanych, zakupionych na kredyt, leasingowanych lub nawet wynajętych u konkurencji.

Dzięki Carefleet nie będą się musieli Państwo martwić o kwestie związane z zakupem, dostawą oraz sprzedażą samochodów. Ponadto zapewniamy opiekę związaną z naprawami pojazdów, likwidacją szkód, polityką paliwową oraz kontrolą floty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obsługa techniczna

Naszym zadaniem jest zapewnienie, by Państwa samochody były sprawne i bezpieczne, dlatego w naszej platformie technicznej pracują specjaliści z dziedziny motoryzacji, którzy weryfikują zasadność i rzetelność wykonanych napraw.