logo-carefleet-2017
Tytuł:

Carefleet S.A. ponownie wyróżniony przez redakcję Gazety Finansowej

Logo:
Data:
31-05-2019, 
Autor:
Kategoria:
Aktualności
Długi tekst:

Wynajem długoterminowy Carefleet S.A. po raz kolejny znalazł się w zestawieniu Najlepszy Produkt dla MŚP przygotowywanym przez redakcję Gazety Finansowej. Wcześniej wyróżnienie to otrzymała również oferowana przez Carefleet usługa Zarządzania Flotą. 

Wynajem długoterminowy w Carefleet S.A. jest optymalnym rozwiązaniem pozwalającym firmom z sektora MŚP zminimalizować nakłady finansowe oraz czas pracy, który do tej pory ponosiły w związku z utrzymaniem samochodów służbowych. Klienci firmy w ramach wynajmu, obok finansowania, mogą korzystać z wielu usług dodatkowych, takich jak serwisowanie i naprawy mechaniczne, zarządzanie zakupem i wymianą ogumienia, a także ubezpieczenie, likwidacja szkód oraz Assistance i samochody zastępcze. Wszystko to za stałą opłatę miesięczną, pozwalającą przedsiębiorcom z dużą precyzją zaplanować swoje wydatki.

- Wszelkimi sprawami dotyczącymi pojazdów zajmują się nasi doświadczeni eksperci, którzy wspierają Klientów i Użytkowników na każdym etapie współpracy – począwszy od doradztwa przy wyborze nowego pojazdu, poprzez jego rejestrację i ubezpieczenie, aż po całościową opiekę serwisową przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Między innymi z tego powodu wynajem długoterminowy Carefleet cieszy się uznaniem nie tylko naszych Klientów, ale również ekspertów rynku – mówi Klaudia Rodak, marketing manager w Carefleet S.A.

W tegorocznej edycji wyróżnione zostały ponadto produkty takich firm, jak m.in. Europejski Fundusz Leasingowy, Medicover czy Pekao SA. 

Zdjęcia:

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.