logo-carefleet-2017
Tytuł:

Carefleet S.A. po raz kolejny w zestawieniu „Gazele Biznesu”

Logo:
Data:
31-12-2018, 
Autor:
Kategoria:
Aktualności
Długi tekst:

Po raz kolejny firma Carefleet S.A. została uwzględniona w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu - najstarszym i najpopularniejszym zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia przygotowują jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych. W tegorocznej edycji Carefleet uplasował się na 3121 pozycji spośród niemal 2 milionów polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

- Carefleet jest jedną z czołowych na polskim rynku firm specjalizujących się w finansowaniu i zarządzaniu samochodami służbowymi. Od lat plasujemy się w pierwszej piątce największych firm CFM zrzeszonych w Polskim Związku Leasingu i Wynajmu Pojazdów. Jako polska firma skutecznie konkurujemy z międzynarodowymi korporacjami i zarządzamy obecnie flotą ponad 15 000 samochodów – mówi Bartosz Olejnik, dyrektor sprzedaży i marketingu w Carefleet S.A.

Aby znaleźć się w rankingu, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Weryfikacją danych zgłoszonych przez przedsiębiorców oraz wyszukiwaniem firm, które spełniają kryteria rankingowe, od wielu lat zajmują się analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Zespół ekspertów weryfikuje także firmy uhonorowane tytułem Gazeli w minionych latach. Ta precyzyjna analiza i poszukiwanie najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w segmencie MSP czyni ranking wyjątkowym wśród innych zestawień tego typu.

Zdjęcia:

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.