logo-carefleet-2017
Tytuł:

Twój Nowy Samochód z wyróżnieniem Najwyższa Jakość Quality International

Logo:
Data:
25-09-2019, 
Autor:
Kategoria:
Aktualności
Długi tekst:

 Twój Nowy Samochód (TNS), pierwszy produkt Carefleet S.A. adresowany do klientów indywidualnych, został laureatem plebiscytu Najwyższa Jakość Quality International 2019 w kategorii QI Services. W ramach TNS Carefleet proponuje finansowanie fabrycznie nowych aut oraz ich obsługę serwisową – wszystko za stałą, atrakcyjną opłatę miesięczną. Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronie www.carefleet.pl/noweauto.

Kapituła Programu, odbywającego się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie nagrodziła działania Carefleet związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności, zwłaszcza w zakresie usługi Twój Nowy Samochód!

- Od 15 lat świadczymy usługi w zakresie finansowania i zarządzania pojazdami firmowymi.  Twój Nowy Samochód to nasz pierwszy produkt adresowany do sektora konsumenckiego. Dwa lata temu rozwiązanie to pilotażowo zaproponowaliśmy pracownikom Grupy Credit Agricole, do której należy Carefleet, a także pracownikom wybranych firm, z którymi współpracujemy. Przez ponad rok zbieraliśmy opinie klientów, poprawialiśmy szczegóły – aż upewniliśmy się, że jest to usługa pod każdym względem dopracowana. Cieszę się, że nasza dbałość o jakość została doceniona – mówi Bartosz Olejnik, dyrektor sprzedaży i marketingu w Carefleet S.A. 

26 listopada 2019 r. w Katowicach odbyła się gala programu Najwyższa Jakość Quality International 2019. W imieniu Carefleet S.A. nagrodę za usługę Twój Nowy Samochód odebrała Anna Pawłowicz. Obecnie Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji, działających na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością. Instytucje patronujące, nie związane z żadnym podmiotem gospodarczym, gwarantują bezstronność oceny.

Zdjęcia:

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.