logo-carefleet-2017
Tytuł:

Wynajem długoterminowy Carefleet wśród najlepszych produktów dla MSP

Logo:
3
Data:
01-06-2016, 
Autor:
Klaudia Kowalczyk, 
Kategoria:
Aktualności
Długi tekst:

Wynajem długoterminowy firmy Carefleet S.A, jednego z liderów branży CFM w Polsce, po raz kolejny został doceniony przez przedstawicieli opiniotwórczych mediów ekonomiczno-biznesowych. W najnowszym zestawieniu najlepszych produktów dla sektora MSP przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej flagowa usługa spółki uzyskała wyróżnienie w kategorii Flota.


            Co roku kolegium redakcyjne Gazety Finansowej wybiera trzy najlepsze produkty dla biznesu w kilkunastu kategoriach. W najnowszym zestawieniu uwzględniono firmy, które odznaczają się dużym profesjonalizmem i rzetelnością, a także posiadają ofertę szytą na miarę potrzeb małego i średniego biznesu.


To ważne wyróżnienie, zwłaszcza że dotyczy usług dedykowanych sektorowi, który dla Carefleet jest bardzo istotny. Około 80% klientów spółki stanowią małe i średnie firmy, dlatego tym bardziej cieszymy się, iż eksperci uznali nasz wynajem długoterminowy za produkt, który ułatwia funkcjonowanie przedsiębiorstwom z sektora MSP – powiedziała Klaudia Kowalczyk, Marketing Manager w Carefleet.


            To już 5 wyróżnienie przyznane spółce Carefleet przez redakcję Gazety Finansowej. W tegorocznym zestawieniu znalazły się ponadto tak znane na rynku marki, jak m.in.: PKO BP, ING Bank Śląski, Link 4, Raiffeisen Leasing Polska, LuxMed, Medicover czy UPS Polska. Firma Carefleet S.A. na przestrzeni ostatnich lat otrzymała wiele prestiżowych nagród, w tym m.in. trzykrotnie tytuł „Diamenty Forbesa” (2012, 2013, 2014) dla przedsiębiorstwa o największej dynamice wzrostu wartości sprzedaży, wielokrotne wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce oraz nagrodę „Zdobywcy Rynku” (2014) przyznaną za usługę wynajmu długoterminowego.

Zdjęcia:
3

Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies, dowiedz się więcej.